İade işlemi yapılmakta mıdır?

 

Evet Yapılmaktadır.

 

İade işlemini nasıl yapabilirim?

 

Yurtiçi Kargo '16413' (Berfin Miray İbiş) Kodu İle Gönderim Sağlayabilirsiniz. İade Ücreti Alıcıya Aittir.
İade İşleminde Faturayı Paket İçerisinde Olduğundan Emin Olunuz. Yıkanmış yada Etiketsiz Ürünler İade Kapsamı Dışındadır.

 

Hediye Çeki yüklemesi nasıl yapılmakta?

 

"Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün/ ürünlerin bedeli üye olduğunuz mail adresinize anında yüklenir ve 1 yıl boyunca hem mağazamızda hem de sitemizde kullanabilirsiniz. ""Hesabım"" bölümünde yer alan 'Hediye Çeklerim' sekmesinden yüklenen hediye çekinizi görebilirsiniz. Hediye çekinizin kullanımı sırasında beklenmedik bir hata ile karşılaşırsanız 05367166015 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İpucu: Ürün değişim şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

 

İade ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

 

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade işleminiz gerçekleştirilecektir. Kartınıza yansıma süresi bankalara göre değişkenlik göstermekte olup, 7-10 iş günüdür. İade işleminiz tamamlandığında tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

İpucu : İadesi yapılan tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış ve etiketi kopartılmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.